Omnigeometrik Gerçeklik

Post Reply
GM
Site Admin
Posts: 36
Joined: Mon Aug 26, 2019 6:56 pm

Omnigeometrik Gerçeklik

Post by GM » Mon Nov 04, 2019 12:34 am

Omnigeometrik Gerçeklik, yaşanan gerçekliğin bir üst safhasıdır. Omnigeometrik Gerçekliğe vakıf olan kişi, gerçekliği daha farklı yorumlayıp, bilgiye daha farklı yollardan ulaşabilir. Omnigeometrik gerçekliğe vakıf kişilere aynı zamanda Üçüncü Göz Sahibi, ya da Aydın da denir.

Aydınlar, yeni gözleriyle, gerçekliği bir geometrik kolaj olarak algılarlar. Bütün cisimler, ufuk çizgisi ve canlılar, yüzlerce geometrik şeklin ve çizginin vektörel bileşenleri olarak algılanırlar.

Bir elin Omnigeometrik Yansıması
http://neurobonkers.com/wp-content/uplo ... crunch.jpg

Ufuk çizgisinin Omnigeometrik Yansıması
https://www.rnz.co.nz/assets/pictures/1 ... ainbow.jpg

Bu özelliğe ek olarak, Omnigeometrik Gerçekliğe vakıf kişiler, bir şeyin düşünülüp düşünülmediğini görebilirler. Birinin aklından geçmekte olan bir şeyin, yaşanılan dünyada bir yansıması varsa, o yansımanın taşıdığı Omnigeometrik şekil sayısı artar. Eğer bir şey veya biri, başka biri tarafından düşünülüyorsa, onun Omnigeometrik çizgi sayısı artar. Eğer o nesne ya da kişi birden fazla insan tarafından düşünülüyorsa, o nesnenin veya kişinin Omnigeometrik çizgi sayısı eksponansiyel olarak artar.

Örneğin, X kişisi su içmek istiyor olsun. Karşısına konacak bir bardak su, Üçüncü Göz Sahibi kişi tarafından, normalden çok daha fazla çizgi taşıyormuş gibi algılanacaktır. Eğer o su, X, Y ve Z kişileri tarafından içilmek isteniyorsa, eski haline nazaran çok çok daha fazla çizgi taşır. Burada suyun mesafesi önemli değildir, ama alelade bir nesne düşünülüyorsa bunun yansıması görülmez. Tek ve Nadide bir nesnenin düşünülmesi, onu Omnigeometrik Gerçeklikte algılanabilir yapar.

Post Reply